YSS Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları 2019

GÜNCEL DUYURU – GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2020

2020 yılı 6458 sayılı Kanun ve Yönetmelik de Yapılan Değişen Yönetmelik; kanunun 31-1 (e) bende kapsamında (Turizm Amaçlı Kalacaklar) çerçevesinde en fazla 1 yıl süreliğine “kısa dönem ikamet izni” düzenlenen yabancıların turizm dışında haklı gerekçeler sunarak yeni bir ikamet izni kalış nedeni olmaması halinde 01.01. 2020 tarihinden itibaren aynı amaçla ikamet izni başvurusu uygun görülmeyecektir. Amacına uygun olmayan yeni yapılan tüm başvurular RED edilecektir.

En uygun fiyata ve ucuz ikamet izni için gerekli olan Türk Nippon 2020 sağlık sigortası fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye’de vize muafiyeti 30 – 60 ve 90 gün olan süreden daha fazla kalmayı planlayan yabancı uyruklu vatandaşlar, ikamet izni randevu almak zorundadır. Göç idaresi randevu almak isteyen yabancı 2019 yılı yapılan değişiklik ile poliçe numarası ve poliçe yenileme numarası olmadan e-ikamet randevu için özel sağlık sigortası almak zorundadır. 

İKA Yabancılar Danışmanlık, ikamet izni randevu alma için geçerli olan poliçe numarası ve poliçe yenileme numarası bulunan yabancılara özel sağlık sigortası poliçesini 5 dk içinde hızlı ve güvenilir olarak ofisimizde sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Türkiye’de geneli sağlık sigortası olmak isteyenlere 5 dk içinde poliçe numarasını gönderiyoruz. Poliçenin aslını ise 1 gün içinde sizlere kargo ile gönderiyoruz. 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

Seçtiğiniz sigorta şirketinden 0 yaş ile 65 yaş arasındaki tüm yabancılar için hızlı ve geniş teminatları bulunan kapsamlı özel sağlık sigortası poliçesini 5 dk içinde teslim alabilirsiniz.

TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş 

UNICO SİGORTA A.Ş.

ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

DOĞA SİGORTA A.Ş.

SOMPO JAPAN SİGORTA A.Ş.

AK SİGORTA A.Ş.

ALLIANZ SIGORTA A.Ş.

ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

AXA SİGORTA A.Ş.

GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.

NEOVA SİGORTA A.Ş.

RAY SİGORTA A.Ş.

ZİRAAT SİGORTA A.Ş.

ZURICH SİGORTA A.Ş.

MAPFRE SİGORTA A.Ş.

ORIENT SİGORTA A.Ş

GROUPAMA SİGORTA A.Ş.

EUREKO SİGORTA A.Ş.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce de yaşayan tüm yabancılara 5 dk içinde özel sağlık sağlık sigortası numarasını 1 günde kargo ile adresine teslim ediyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı İletişim