e-ikamet randevu alamıyorum 2019

Türkiye’de yaşayan yabancılar, Göç idaresi genel müdürlüğü internet sayfasındaki e-ikamet randevu uygulamasını kullanarak randevu alabilir. e ikamet randevu alma işlemi yapılırken mutlaka dikkat edilmesi gerekenler 6548 Yabancılar ve uluslararası koruma kanunu kapsamında idarece belirlenmiş olan kanun ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Göç danışmanlık ofisi olarak, e-ikamet randevu almak isteyen değerli müşterilerimize hızlı ve eksiksiz olarak başvuru ve dosyasının takibi konusunda göç danışmanlarımızla birlikte profesyonel hizmet akışı sağlamaktayız.

İkamet izni uzatma başvurusu ekranı
e-ikamet RANDEVU EKRANI

E-İKAMET RANDEVU ALAMIYORUM!

Göç idaresi ekranından randevu alamıyorum! diiyorsanız. Bu sorunun birden fazla nedeni bulunmaktadır. Başlıca nedenleri;

 1. Teknik hata nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum!
 2. Mükerrer kayıt bulunması nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum!
 3. Ülkeye giriş yaparkenki pasaport (seyehat belgesi) numarası nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum!
 4. Anne adı, baba adı, medeni hal vb. değişiklikler nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum!
 5. Adres değişikliği nedeniyel e-ikamet randevu alamıyorum!
 6. Kart süresi bitmesi nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum!
 7. Pasaport süresi nedeniyel e-ikamet randevu alamıyorum!
 8. Sağlık sigortası nedeniyle e-ikamet randevu alamıyorum! daha bir çok nedenden dolayı ikamet izni randevu alamıyorsanız.

Bizi arayın! Hemen size yardımcı olalım.

GÜNCEL DUYURU – GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2020

2020 yılı 6458 sayılı Kanun ve Yönetmelik de Yapılan Değişen Yönetmelik; kanunun 31-1 (e) bende kapsamında (Turizm Amaçlı Kalacaklar) çerçevesinde en fazla 1 yıl süreliğine “kısa dönem ikamet izni” düzenlenen yabancıların turizm dışında haklı gerekçeler sunarak yeni bir ikamet izni kalış nedeni olmaması halinde 01.01. 2020 tarihinden itibaren aynı amaçla ikamet izni başvurusu uygun görülmeyecektir. Amacına uygun olmayan yeni yapılan tüm başvurular RED edilecektir.

  • ika danışmanlık diyor ki:

   Merhaba Değerli Ziyaretçimiz; sizlere yaşadığınız sorunla alakalı danışmanlık hizmeti vermemiz için lütfen bize 0505 067 69 08 nolu telefonlarımızdan bize ulaşınız…

 1. Yumiko NAKAZAWA diyor ki:

  uzatma başvuru için randevu alam formu doldurup gösterilen harf da yazdım.
  mail ile haber verilmesini istedim ama hemen mail gelmeyince tekrar aynı sayfayı açıp gene bilgileri doldurdum ve bu sefer cep telefonuyla haber verilmesini istedim. ama kabul edilmedi.
  Acaba randevu numarası ne kadar süre sonra gönderilir?

  • ika danışmanlık diyor ki:

   Merhabalar; bir kere giriş yapıldıktan sonra sisteme bir daha telefonla giriş verilmez. doğru yerden yaptığınıza emin misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı İletişim